سفارش تبلیغ
ابزار بهینه سازی سایت
ابزار بهینه سازی سایت
[ و از نوف بکالى روایت است که شبى امیر المؤمنین ( ع ) را دیدم از بستر خود برون آمده نگاهى به ستارگان انداخت و فرمود : نوف خفته‏اى یا دیده‏ات باز است ؟ گفتم دیده‏ام باز است . فرمود : ] نوف خوشا آنان که دل از این جهان گسستند و بدان جهان بستند . آنان مردمى‏اند که زمین را گستردنى خود گرفته‏اند و خاک آن را بستر . و آب آن را طیب . قرآن را به جانشان بسته دارند و دعا را ورد زبان . چون مسیح دنیا را از خود دور ساخته‏اند و نگاهى بدان نینداخته . نوف داود ( ع ) در چنین ساعت از شب برون شد و گفت این ساعتى است که بنده‏اى در آن دعا نکند جز که از او پذیرفته شود ، مگر آن که باج ستاند ، یا گزارش کار مردمان را به حاکم رساند ، یا خدمتگزار داروغه باشد ، یا عرطبه طنبور نوازد ، یا دارنده کوبه باشد و آن طبل است . [ و گفته‏اند عرطبه ، طبل است و کوبه ، طنبور . ] [نهج البلاغه]
 
یکشنبه 92 آذر 3 , ساعت 12:33 صبح

به گزارش خبرگزاری فارس، فریدون زندی بازیکن اسبق استقلال که دوران نقاهت خود را سپری می کند ظهر فردا به اردوی استقلالی‌ها در هتل اوین خواهد رفت تا دیداری با مربیان و بازیکنان استقلال داشته باشد. گفتنی است زندی  دوشنبه ظهر ایران را به مقصد دبی ترک خواهد کرد.

خبر دیگر از استقلال اینکه کادر پزشکی، بازیکنان و مربیان استقلال در هتل اوین جشن تولدی برای دکتر نوروزی معاونت پزشکی و علوم ورزشی استقلال برگزار کردند. دکتر نوروزی امروز وارد 43 سالگی خود شد.

دانلود آهنگ فقط عشق رضا صادقیلیست کل یادداشت های این وبلاگ