سفارش تبلیغ
صبا ویژن
دانش را بجویید تا راه یابید . [امام علی علیه السلام]
 
جمعه 91 اسفند 25 , ساعت 11:28 عصر

ملت ایران: لوکا بوناچیچ پس از تساوی 2 بر 2 برابر پرسپولیس در نشست خبری اظهار داشت: این یک امتیاز خیلی بزرگ برای کرمان و یک کادوی بزرگ برای تماشاگران کرمانی بود. برای ما این نتیجه مهم بود چون مقابل پرسپولیس خوب بازی کردیم. پرسپولیس همیشه پرسپولیس است و مهم نیست چگونه بازی می کند. ما در طول 90 دقیقه دو سه موقعیت خوب داشتیم و خوشحالیم که در نهایت یک امتیاز از حریف گرفتیم.

وی در مورد اینکه مس کرمان برای مساوی آمده بود و کمتر حمله می کرد، گفت: در زمین دو تیم بازی می کنند و وقتی تیم حریف فشار می آورد مجبور به بازی تدافعی می شویم. روی گل دومی که خوردیم بازیکن ما اشتباه کرد و در نیمه دوم شماره 29 (پروویچ) خیلی خوب بازی کرد.

بوناچیچ سپس افزود: گل محمدی مربی جنتلمن و آینده داری است و تیمش هم خوب بازی کرد. یحیی را می شناختم.


جمعه 91 اسفند 25 , ساعت 11:28 عصر
ملت ایران: شجاع خلیل زاده پس از تساوی 2 بر 2 مس مقابل پرسپولیس عنوان کرد: بازی زیاد خوبی نبود. دو تیم موقعیت آنچنانی نداشتند بیشتر بازی در میانه میدان دنبال می شد. اما ما بهتر بودیم.
وی درباره درگیری اش با غلامرضا رضایی خاطرنشان کرد: درگیری خاصی  نبود، او از پشت مرا زد و دستش به صورت من خورد. درگیری دوستانه ای بود! جوانی کردم و موضوع خاصی نبود.
ادامه مطلب...
جمعه 91 اسفند 18 , ساعت 11:6 عصر

* سید صالحی: صادقی می‌گفت تو سلطان فوتبال ایران هستی!
سید مهدی سید صالحی در مورد اینکه صادقی اعلام کرده «اینکه چه کل کلی در زمین بین آنها رد و بدل شده را از او بپرسند»، گفت: «چه چیزی را باید بیان کنم؟ وقتی توپ بیرون می‌رفت برای اینکه وقت تلف شود استقلالی‌ها متأسفانه دنبال توپ نمی‌رفتند.»


وی افزود: «امیرحسین صادقی به من می‌گفت تو سلطان فوتبال ایران هستی و به طرف من بیا که از این حرف او خیلی تعجب می‌کنم. البته امیرحسین رفیق من است و همه چیز تمام شده است.»


* کاظمیان: تراکتورسازی قهرمانی را از دست داد/50 هزار نفر به خانواده‌ام توهین کردند
جواد کاظمیان گفت: «تیم ما ترسو بازی کرد و در شرایطی که استقلال 10 نفره شده بود و می‌توانستیم به پیروزی برسیم بازی را واگذار کردیم. فشار زیادی آوردیم اما با این نتیجه قهرمانی را از دست دادیم و همه چیز تمام شد.»


وی افزود: «استقلال بازی بسته‌ای را بعد از 10 نفره شدن انجام داد و ما غافل از اینکه این تیم بازیکنان قدبلندی دارد مجبور بودیم از کناره‌ها حمله کنیم، شانس‌هایی هم ایجاد کردیم اما به موفقیت نرسیدیم.»


کاظمیان در مورد حرکتی که مقابل هواداران استقلال انجام داد عنوان کرد: «زمانی که برای گرم کردن بالا آمدم حدود 40 تا 50 هزار هوادار استقلال به خانواده من بی‌احترامی کردند. حرکت من بد بود اما به عنوان یک بازیکن جوان وقتی در چنین شرایطی قرار می گیرم ممکن است واکنش نشان دهم.»


کاظمیان در مورد اینکه به نظر می‌رسید خیلی زود از کوره در رفت، عنوان کرد: «شلوغش نکنید. من حتی زمانی که در پرسپولیس بازی می‌کردم چنین بی‌احترامی‌هایی علیه من نشده بود. وقتی 50 هزار نفر فحش به خانواده کسی می دهند از کوره در می‌رود. بیمار نیستم که بی دلیل واکنشی انجام دهم. همه آنها را به خدا واگذار می‌کنم.»


مهاجم تراکتورسازی در مورد اینکه علیه داور هم بی‌احترامی‌هایی صورت گرفت، گفت: «از داستان داوری خبر ندارم اما به من بی‌احترامی‌هایی شد که برایم قابل هضم نبود. خیلی مظلوم واقع شدم و امیدوارم کمیته انضباطی تمامی این موضوعات را در نظر بگیرد.»


* اکرامی:‌ برهانی با سر به صورت من زد
مصطفی اکرامی در مورد درگیری که بین او و برهانی به وجود آمد، گفت: «در صحنه‌ای بر سر توپ بین دهنوی و حمودی درگیری به وجود آمد که با برهانی دو ضربه به ایشان زد. من وسط ماجرا رفتم تا دخالت کنم و از برهانی پرسیدم که چرا ضربه می‌زند که نمی‌دانم چرا عصبانی بود و با سر به صورت من زد البته باید بیان کنم که هیچ حرف بدی بین ما رد و بدل نشد.»


وی در مورد اینکه کاظمیان اعلام کرد دیگر تراکتورسازی شانسی برای قهرمانی ندارد، اظهار داشت: «این نظر جواد کاظمیان است اما فکر می‌کنم 5 مسابقه دیگر داریم و اگر بتوانیم امتیازات باقی‌ مانده را کسب کنیم مطمئناً قهرمانی دور از دسترس نیست.»


اکرامی تاکید کرد: «همانطور که می‌دانید تیم‌هایی که در چند سال اخیر به مقام قهرمانی رسیدند بین 65 تا 67 امتیاز گرفتند و ما در صورت اینکه 5 بازی‌مان را ببریم 70 امتیازی می‌شویم حتی اگر در 4 بازی‌ هم به پیروزی برسیم ممکن است در پایان قهرمان شویم.»

 


جمعه 91 اسفند 18 , ساعت 11:6 عصر

مدافع تراکتورسازی معتقد است تیمش مستحق برد در این دیدار بوده است.

 

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، مصطفی اکرامی پس از دیدار تیمش برابر استقلال درباره ی این دیدار اظهار کرد: در طول هفته "اولیویرا" از ما خواسته بود با آرامش بازی کنیم و آرامش داشته باشیم. از سویی تحت تاثیر جو ورزشگاه آزادی هم قرار نگیریم. با اینحال در بیست دقیقه اول خوب نبودیم اما بعد بهتر شدیم و تا پایان کنترل بازی را در اختیار داشتیم. فکر می‌کنم مستحق برد بودیم .

 

او افزود: در تبریز 2 بر صفر استقلال را بردیم و اینجا 1 بر صفر باختیم، فوتبال همین است یک روز می‌بری و یک روز می‌بازی. ادامه مطلب...

پنج شنبه 91 اسفند 10 , ساعت 4:11 عصر

 رادامل فالکائو پس از تساوی شب گذشته مقابل سویا و راهیابی به فینال رقابت‌های کوپا‌دل‌ری برای دومین بار در 4 سال اظهار داشت: فینالیست شدن برای اتلتیکو بسیار مهم است بنابراین از این که توانستیم به این مرحله راه پیدا کنیم، بسیار خوشحالیم و به خود افتخار می‌ کنیم.

وی ادامه داد: در پایان مسابقه اتفاقات بدی افتاد اما مسئله‌ای نیست. ما استراتژی خوبی داشتیم و می‌دانستیم که آنها برای پیروزی تلاش خواهند کرد.

مهاجم کلمبیایی اتلتیکو مادرید خاطرنشان کرد: می‌دانستیم اشتیاق آنها برای پیروزی به ما فرصت خواهد داد و ما از این موقعیت‌ها استفاده کردیم.

وی افزود: خوشحالم زیرا تلاش زیادی برای رسیدن به مرحله انجام داده بودیم.


پنج شنبه 91 اسفند 10 , ساعت 4:10 عصر

تیم فوتبال العین امارات روز گذشته در اولین بازی خود در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا در گروه چهارم به مصاف الهلال عربستان رفت و با نتیجه 3 بر یک به پیروزی رسید تا با توجه به تساوی 3 بر 3 استقلال و الریان قطر صدرنشین این گروه شود.

عبدالله الزواری در دقیقه 9 اولین گل بازی را برای عربستانی‌های به ثمر رساند اما میزبان در دقیقه 27 این گل خورده را توسط عمر عبدالرحمان جبران کرد.

الکس بروسک، بازیکن 29 ساله استرالیایی العین بار دیگر در دقیقه 46 گلزنی کرد تا اماراتی‌ها از حریف خود پیش افتند. سالم الدوساری از الهلال در دقیقه 54 مسابقه اخراج شد تا نماینده عربستان کارش را 10 نفره دنبال کند. ادامه مطلب...

شنبه 91 اسفند 5 , ساعت 3:49 عصر

اردوی یک ماهه تیم‌های وزنه‌برداری نوجوانان و جوانان کشورمان درحالی از صبح امروز (شنبه) در شهر صنعتی هشگرد آغاز شد که کوروش باقری در نظر دارد با سه یا حتی چهار جلسه تمرین روزانه وزنه برداران را در آستانه رقابت‌های جهانی به مرز آمادگی مطلوب برساند.

باقری با بیان اینکه اردونشینان تمرینات سنگینی را در هشتگرد پیش رو دارند، به روابط عمومی فدراسیون وزنه‌برداری گفت: با توجه به شرایط ایده آل اردو و تمرکز بالای وزنه برداران می‌توانیم تا چهار جلسه در روز تمرین کنیم. البته در هفته اول روزانه سه جلسه تمرین خواهیم داشت اما در هفته های دوم و سوم فشار تمرینات بیشتر خواهد شد تا رکوردهای ملی پوشان هم افزایش پیدا کند و برای رقابت‌های جهانی به مرز مطلوب آمادگی نزدیک شویم.

باقری با بیان اینکه از فشار تمرینات در هفته پایانی اردوی هشتگرد کاسته خواهد شد افزود: برنامه‌ریزی ما به گونه‌ای است که در سه هفته نخست حداقل 45 جلسه تمرینی را سپری کرده باشیم تا هم بدن ها آماده شود و هم به ترکیب اصلی دو تیم نوجوانان و جوانان نزدیک تر شویم.

وی یادآور شد: هم اکنون هشت نوجوان در اردو هستند که به احتمال فراوان یک وزنه بردار سنگین وزن خط خواهد خورد. از میان 12 وزنه بردار جوان هم یک یا دو نفر در هشتگرد از جمع ما خارج می شوند. البته همه نگاه ما به رقابت های نوجوانان و جوانان جهان که فروردین و اردیبهشت ماه سال آینده برگزار می شود نیست. این نفرات پشتوانه های تیم ملی وزنه برداری هستند و در آینده ای نزدیک می توانند در رقابتهای جهانی و بازیهای آسیایی هم خوش بدرخشند.

سرمربی تیم های ملی وزنه برداری با ابراز رضایت از امکانات اردوی هشتگرد خاطرنشان کرد: امیدوارم با یک نتیجه خوب از اردوی هشتگرد برگردیم تا با بالاترین سطح آمادگی به رقابت‌های جهانی برویم.


شنبه 91 اسفند 5 , ساعت 3:49 عصر

?ارسلان غلامی? روز شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: این همایش از 8 صبح از درب تالار شهیدان نژاد فلاح آغاز و تا بوستان تنیس کرج به مسافت حدودسه کیلومتر ادامه می یابد.

وی گفت: بزرگترین همایش پیاده روی خانوادگی به مناسبت فرارسیدن سال نو و برای ایجاد شادابی و نشاط بین شهروندان و تشویق مردم به پیاده روی برگزار می شود.

این کارشناس مسوول بیان کرد: هدایای زیادی از جمله کمک هزینه عمره مفرده ، زیارت عتبات عالیات ، مشهد مقدس و دوچرخه برای شرکت کنندگان دراین پیاده روی از سوی شهرداری کرج پیش بینی شده است که با قید قرعه اهدا می شود. ادامه مطلب...


لیست کل یادداشت های این وبلاگ