سفارش تبلیغ
صبا ویژن
احترام دانشمند عمل کننده به علمش، مانند حرمت شهیدان و راستان است . [پیامبر خدا صلی الله علیه و آله]
 
سه شنبه 92 مهر 30 , ساعت 7:37 عصر
سرمربی تیم ملی فوتبال زیر 16 سال ایران گفت: مطمئن هستم تیم ایران با تمرکز بالا توانایی شکست قاطعانه‌ اتریش را دارد.
مصطفی قنبرپور پس از توقف تیم ملی فوتبال نوجوانان ایران مقابل کانادا درباره ی این بازی گفت: به نظرم بازی خوبی بود. تیم ایران خوب شروع کرد و خیلی زود هم به گل رسید اما در نیمه‌ دوم روی اشتباه دروازه‌بانمان گل خوردیم. دروازه‌بان ما برخلاف بازی با آرژانتین در این بازی روز خوبش نبود.
سه شنبه 92 مهر 30 , ساعت 7:36 عصر

 اعضای تیم آلمانی که یکشنبه شب راهی لندن شدند، در طول مدت اقامت خود در انگلیس از اتوبوس اختصاصی خود استفاده می‌کنند.

برای این منظور مسئولان باشگاه آلمانی از دو روز قبل از پرواز تیم به بریتانیا، اتوبوسی که در سفرهای داخلی مورد استفاده قرار می‌دهند، را به منظور حمل و نقل اعضای خود راهی شهر لندن کردند.
ادامه مطلب...

دوشنبه 92 مهر 29 , ساعت 1:0 عصر

به تازگی شاهد برگزاری پانزدهمین سالگرد تولد گوگل بودیم، برندی که شاید فکر کردن بدون آن، در زندگی کنونی اندکی دشوار به نظر بیاید. 
دنیای اینترنت بدون نام گوگل تقربیاً بی‌معناست و بسیاری از افراد، پاسخ نیازهای روزمره خود را از طریق این موتور جست‌وجوگر می‌یابند.

فرهنگ گوگل و فلسفه گوگلیسم تا حدی در زندگی روزمره وسبک زندگی ما ریشه دوانیده که چندی پیش نشریه نیویورک تایمز در یکی از ستون‌های خبری خود تصویری از گوگل را به نمایش درآورده بود که نشان می‌داد تا چند سال آینده گوگل قادر خواهد بود حتی تا درون مغز ما را نیز جست‌وجو کند.

شاید تجسم این که گوگل روزی استارتاپی کوچک بوده که با سرمایه ناچیز عده‌ای دوست و آشنا در گاراژ یک خانه شکل گرفته است، کمی دشوار باشد.
فرهنگ گوگل، تبلور اندیشه دیجیتالیسم در میان بشر عصر مدرن است. امروزه این فرهنگ به عنوان یک شریان حیاتی برای مصرف‌کنندگان نسل C (نسل ارتباطات) شناخته شده است.

فرهنگ‌سازمانی و ارتباط آن با مشتری مداری و مشتری‌نوازی موضوعی داغ در مباحث کلان سازمانی است که از زوایای مختلف بدان پرداخته می‌شود. در این میان، نقش فرهنگ در ارائه خدمات بی‌نظیر در سطح کلاس جهانی آن هم توسط شرکت‌‌های مطرحی مثل گوگل انکارناپذیر است.
گوگل از نظر فورچون ، "بهترین محل برای کار" در سطح جهان شناخته شده است.
گوگل و دیگر شرکت‌های خوشنام، حول ارزشهای خاصی شکل می‌گیرند و این ارزش‌ها فرهنگ مشتری‌‌نواز را در بدنه آنها حاکم می‌سازد.

در ادامه به بررسی عناصر سازنده‌ی فرهنگ سازمانی مشتری‌نواز در گوگل می‌پردازیم.

1. فرهنگ خانواده سازمانی
  ادامه مطلب...

شنبه 92 مهر 27 , ساعت 3:0 صبح

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، در ادامه مناظره امروز علی محمد رجالی در پاسخ به سؤال مجری برنامه مبنی بر اینکه اگر تولید کننده‌ای تسهیلات دریافت کرده و آن را در بخش‌های بازرگانی و خرید ساختمان اختصاص دهد این کار از نظر شما چه معنایی دارد گفت: اگر تولید کننده این کار را کند قطعاً خلاف قانون و شرع اقدام کرده و درآمد حاصل از این کار هم نامشروع است.

همچنین مجری برنامه از شاهین شایان آرانی پرسید: یکی از بینندگان پرسیده است که اگر شما معتقد به مسائل علمی هستید چگونه ما می‌توانیم در داخل کشور از این نظریات استفاده کنیم.

شایان آرانی پاسخ داد: قبل از دولت نهم و دهم معمولاً مسئولان اقتصادی سعی می‌کردند اصول علمی را رعایت کنند و نرخ سود را متناسب با تورم تعیین کنند البته در آن زمان هم دست‌های پنهانی که اکنون به آن اشاره شد وجود داشت. ادامه مطلب...

شنبه 92 مهر 27 , ساعت 3:0 صبح

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، محمدرضا دیانی نماینده تولید کنندگان در پاسخ به پرسش خبرنگار حاضر در جلسه مبنی بر اینکه چه زمانی نرخ سود بانکی کاهش و بین سیستم بانکی و تولید کننده آشتی برقرار می‌شود، گفت: معتقدم بحث کاهش نرخ سپرده‌های بانکی نباید مطرح شود و عده‌ای دنبال افزایش نرخ سپرده‌ها هستند، اما دولت فعلی که اسمش را تدبیر و امید گذاشته، باید در این زمینه تدبیر کند. زیرا قبل از بحث افزایش نرخ سپرده باید اصلاح نظام بانکی و پولی انجام شود.

وی افزود:‌مسائلی وجود دارد که هم تولید کننده هم سپرده‌گذار متضرر می‌‌شوند و در عوض سهامداران بانک‌ها سود می‌برند و وقتی به بانک‌ها می‌گوییم چرا نرخ سود را پایین نمی‌آورید، می‌گوید در مقابل سهامداران بانک باید پاسخگو باشم مگر من تولید کننده نباید در مقابل سهامداران کارخانه پاسخگو باشم‌.

وی افزود: باید دولت در شبکه بانکی نظارت داشته باشد و کنترل نرخ تورم انجام شود و پس از آن نرخ سپرده و نرخ تورم یکسان شوند. همچنین مظاهری در مورد سوال یکی از حاضران در مناظره مبنی بر اینکه چرا با آزادسازی نرخ سود در زمان ریاست بر بانک مرکزی مخالف بوده است، گفت: تولید کنندگان اگر نقدینگی و سرمایه در گردش دریافت نکنند باید واحد تولیدی خود را تعطیل کنند بنابر این آنها مجبورند، اگر برای تامین سرمایه در گردش نتوانستند از منابع 27 درصدی بانک دولتی استفاده کنند از منابع با نرخ 35 درصدی بانک خصوصی استفاده می‌کنند تا واحد تولیدی از بین نرود و نمیرد. ادامه مطلب...


لیست کل یادداشت های این وبلاگ